List of products by brand Oxford

Počet produktov: 8

Zobrazuje sa 1-8 z 33 položiek
 • Oxford biker tool kit

  Cena 14,95 €

  Sada obsahuje 28 ks náradia:1x štiepacie kliešte, 1x kombinované kliešte,1x elektrikářský skrutkovač plochý, 1x elektrikářský skrutkovač krížový, sada orieškov M5 až M11 vr. držiaku bitov a rukoväte, 5 dielna sada imbusů 2, 3, 4, 5 a 6mm, 10-dielna sada bitov s krížovou a plochou hlavou, nové, ekologicky šetrnejšie balenie výrobku na vystavenie na stojany koncepte OXFORD.

 • Oxford bočné tašky F1 large 55l

  Cena 109,95 €

  Textilné bočné tašky. Objem: 55l. Vyrobené z 600D PVC polyesteru. Jednoduché zväčšenie objemu pomocou zipsu. Uchytenie pod sedadlo pomocou jedného centrálneho a 2 nastaviteľných a odolných popruhov. Praktické vrecká na drobnosti. Odolné voči teplu od výfuku. Nepremokavé zipsy, reflexné a vystužené časti. V balení tašky, nepremokavý obal, popruh na rameno.

 • Oxford bočné tašky F1 small 45l

  Cena 94,95 €

  Textilné bočné tašky. Objem: 45l. Vyrobené z 600D PVC polyesteru. Jednoduché zväčšenie objemu pomocou zipsu. Uchytenie pod sedadlo pomocou jedného centrálneho a 2 nastaviteľných a odolných popruhov. Praktické vrecká na drobnosti. Odolné voči teplu od výfuku. Nepremokavé zipsy, reflexné a vystužené časti. V balení tašky, nepremokavý obal, popruh na rameno.