Racing

Racing

Aktívne filtre

 • Oxford nahrieváky na pneumatiky LCD 3 režimy

  Cena 350,00 €

  Navrhnuté pre závodných jazdcov, ktorí pred jazdou potrebujú pneumatiky zahriať. Predhriatím sa teplota zvýši na približne 80° C, predĺži sa životnosť pneumatík a čo je najdôležitejšie, vďaka tomu podáte na okruhu ten najlepší výkon. Vyrobené z tepelne odolnej tkaniny vystuženej nylonom. Navrhnuté tak, aby sa ľahko uskladnili, dodávané v praktickej taške. Rozmer predného nahrieváku: 120/70 x 17. Rozmer zadného nahrieváku : 200/55 x 17. Digitálny displej. Žiaruvzdorný materiál. Automatický termostat. 3 stupňový regulátor - 60 ° C, 80 ° C a 95 ° C. Certifikované.

 • Healtech ukazovateľ zar. rýchlosti GPDT

  Cena 109,95 €

  GiPro DS je unikátny ukazovateľ zaradeného rýchlostného stupňa pre motocykle vybavené diagnostickým systémovým konektorom (DS)
  Nájdite si vhodný typ výrobku v našom produktovom poradcovi nižšie: Plug & Go zapojenie - len pripojíte konektor, žiadne strihanie káblov. Číta údaje priamo z riadiacej jednotky motocykla. Vhodný aj pre montáž na nové motocykle v záruke. Jednoduchá montáž. Automatické spustenie. výber z 5 možných farieb podsvietenia displeja. Malá, kompaktná veľkosť. Extra jasný displej s možnosťou nastavenia jasu. Možnosť nastavenia displeja pre zobrazenie dolu hlavou. 100% vodotesný.

 • Healtech quick shifter easy riadiaca jednotka

  Cena 249,95 €

  Princíp Quickshifteru je jednoduchý - radenie rýchlostí smerom hore bez nutnosti ubratia plynu alebo vytlačenia spojky. Quickshifter odpojí zapaľovanie a umožní tak zaradenie vyššieho rýchlostného stupňa. Kým zapaľovanie znovu naskočí, už máte zaradený vyšší rýchlostný stupeň !