Pneumatiky

Počet produktov: 8

Zobrazuje sa 1-8 z 22 položiek

Aktívne filtre

 • Pirelli Scorpion Trail II 110/80 R19 (59V) DOT...

  Cena 256,00 €

  Pneumatiky Scorpion Trail II sú nové pneumatiky Pirelli určené pre cestné endura a adventure motocykle. Jedná sa o priameho nástupcu Pirelli Scorpion Trail. Skvelá stabilita aj vo vysokej rýchlosti, dobre udržujú trakciu na špinavom povrchu, umožňujú jednoduché ovládanie aj plne naloženého motocykla a poskytujú jedinečný komfort a priľnavosť za všetkých jazdných podmienok.

 • Dunlop Sportmax GP Racer D212 Slick M 120/70 R17

  Cena 167,00 €

  Dizajnový minimalizmus ukrýva technické hi-tech zašifrované do profi charakterových vlastností super motopneumatiky Dunlop GP Racer Slick D212. Vychádzajúc z motoristického dedičstva značky Dunlop, tento závodný model stavia na skutočne pevných základoch profi moto pneu, pričom je dostupný aj bez profesionálneho rozpočtu. Stavané na väčšiu záťaž a menšiu námahu pri manévrovaní, super motopneumatiky Dunlop GP Racer Slick D212 majú inovovanú konštrukciu, ktorá sa správa maximálne zodpovedne aj pri rýchlych zmenách smeru.

 • Pirelli 120/70ZR17 ANGEL ST (58W) TL M/C

  Cena 96,00 €

  Športovo cestovné obutie od firmy Pirelli pre všetkých majiteľov športovo-cestovných motocyklov. Nová generácia zmesy v segmente športovo-turistických plášťov. Maximálna priľnavosť na mokrom povrchu či pri nízkych teplotách. Inovovaný dizajn behúňa napomáha vysokému kilometrickému výkonu pri zachovaní atraktivity profilu plášťa. Konštrukcia a materiál plášťa pre športovo cestovnú jazdu s vysokou priľnavosťou v náklone či pri akcelerácii. Nový profil predného i zadného plášťa vyvinutý pre novú generáciu športovo turistických motocyklov - neutrálne a presné riadenie v každom jazdnom režime.

 • Bridgestone 120/70ZR17 BT016 PRO (58W) TL

  Cena 92,00 €

  Predná pneumatika BT-016 má nové trojvrstvové zloženie (3LC): - stredová časť stavaná pre lepšiu priamu stabilitu a dlhšiu životnosť - ramenné oblasť zaistí lepšiu priľnavosť v zákrutách Zadná pneumatika BT-016 má nové, päťvrstvové zloženie použité na cestnú pneumatiku vôbec prvýkrát. Stredová časť Vám zaisťuje veľmi dobrú stabilitu a predĺžený dojazd, ramenné oblasť skvele prenáša výkon na vozovku s výbornou trakciou.

 • Michelin 120/70ZR17 PILOT POWER (58W) TL M/C

  Cena 88,00 €

  Vyrobená zo zmesi syntetického kaučuku, ktorý bol vyvinutý pre MotoGP. Minimálna doba zahriatia a výborné vlastnosti pri akcelerácii a brzdení. Dobrá priľnavosť na suchu i za mokra so stabilnou výkonnosťou po celú dobu životnosti.

 • Dunlop D213 GP Pro MS4 180/60 ZR17 TL (75W)

  Cena 229,00 €

  Špičkový výkon pre pneumatiky pre zákonné preteky. Vynikajúci výkon pri vysokej rýchlosti a brzdnej stabilite. Vylepšená kontaktná plocha znižuje námahu pri riadení pre rýchlejšie zatáčanie a lepšiu ovládateľnosť. Zaručený konzistentný výkon pre široké prevádzkové okná. Špičkový vzor v tvare plutvy zaisťuje rýchlejšie zahrievanie a optimalizované opotrebovanie.