List of products by brand TCX

Aktívne filtre

 • TCX obuv sp-master, čierná

  Cena 199,95 €

  Športové čižmy s nepremokavou membránou. Vyrobené z hovädzej kože najvyššej kvality typu Full Grain použitím technológie mikro vstrekovania. Vystlaná predná a zadná časť pre lepší komfort počas nosenia. Polyurethane Ankle Retention System ® umožňuje bočné a pozdĺžny pohyb členku v rámci fyziologických možností, a zároveň bráni nadmernému namáhaniu a riziku zlomeniny členku. Plne vymeniteľné plastové slidery na prednej časti. Zapínanie pomocou zipsu a suchého zipsu. Anatomicky tvarovaná vnútorná vložka, extra ľahká a priedušná. Extra tenká podrážka vyrobená z gumy s maximálnou priľnavosťou.

 • TCX obuv HUB WP, čierná

  Cena 129,95 €

  Materiál: veľmi odolné a ľahké mikrovlákno. Priedušná podšívka s vodeodolnou membránou. Vnútorné výstuže členkov, päty a špice. Výstuž pre riadenie integrovaná v podrážke. Jednoduché a rýchle zapínanie na suchý zips. Vyberateľná anatomická vložka. Reflexné prvky v zadnej časti. Touring podrážka s maximálnou priľnavosťou CE certifikácia.

 • TCX obuv X-BLAST, čierná

  Cena 199,95 €

  TCX X-Blast. Farba: čierna. Športový model obuvi vhodný pre jazdu na okruhu i na cestách. Vrchný materiál: odolné mikrovlákno, čalúnená špička a pätová časť pre lepšie vetranie obuvi. Výstelka holennej časti obuvi, ktorá ochráni holennú časť v prípade pádu. Oceľová špička. Polyuretánový chránič členkov. Zapínanie na 4 polyuretánové nastaviteľné pracky. Gumová podrážka so špecifickým dezénom pre použitie na Enduro a MX. Dostupné veľkosti: 42-46.

 • TCX obuv SP MASTER LADY, čierno-biela

  Cena 189,95 €

  TCX obuv SP Master. Farba: čierno biela. Športové čižmy s nepremokavou membránou. Vyrobené z hovädzej kože najvyššej kvality typu Full Grain použitím technológie mikro vstrekovania. Vystlaná predná a zadná časť pre lepší komfort počas nosenia. Polyurethane Ankle Protection System ® je špeciálne vyvinutý systém umožňujúci bočné a pozdĺžne pohyby členku vrámci fyzilogických možností, a zároveň bráni nadmernému namáhaniu a riziku zlomeniny členku. Vymeniteľné plastové slidery na prednej časti. Zapínanie pomocou zipsu a suchého zipsu. Anatomicky tvarovaná vnútorná vložka, extra ľahká a priedušná. Extra tenká podrážka vyrobená z gumy s maximálnou priľnavosťou.