Dunlop Sportmax GP Racer D212 Slick M 120/70 R17

Dizajnový minimalizmus ukrýva technické hi-tech zašifrované do profi charakterových vlastností super motopneumatiky Dunlop GP Racer Slick D212. Vychádzajúc z motoristického dedičstva značky Dunlop, tento závodný model stavia na skutočne pevných základoch profi moto pneu, pričom je dostupný aj bez profesionálneho rozpočtu. Stavané na väčšiu záťaž a menšiu námahu pri manévrovaní, super motopneumatiky Dunlop GP Racer Slick D212 majú inovovanú konštrukciu, ktorá sa správa maximálne zodpovedne aj pri rýchlych zmenách smeru.

167,00 €
S DPH
Dodané do 3 - 14 dní
Množstvo
Skladom

  Security policy

(edit with the Customer Reassurance module)

  Delivery policy

(edit with the Customer Reassurance module)

  Return policy

(edit with the Customer Reassurance module)

Dizajnový minimalizmus ukrýva technické hi-tech zašifrované do profi charakterových vlastností super motopneumatiky Dunlop GP Racer Slick D212. Vychádzajúc z motoristického dedičstva značky Dunlop, tento závodný model stavia na skutočne pevných základoch profi moto pneu, pričom je dostupný aj bez profesionálneho rozpočtu.

Stavané na väčšiu záťaž a menšiu námahu pri manévrovaní, super motopneumatiky Dunlop GP Racer Slick D212 majú inovovanú konštrukciu, ktorá sa správa maximálne zodpovedne aj pri rýchlych zmenách smeru.

Optimalizované stredové a ramenné zmesi v súčinnosti s modernou technológiou riadenia tepla, proti prehrievaniu vo vysokých rýchlostiach, zabezpečujú maximálnu priľnavosť moto pneumatiky Dunlop GP Racer Slick D212 na suchu a flexibilné kopírovanie povrchu trate.

  • Index rýchlosti: Z
  • Index nosnosti: 58 (236kg)
  • Priemer: R17
  • Výška: 70
  • Šírka: 120
5 položky

Špecifické referencie